kontakt: office@iwebi.pl

faq

Q?

Chciałbym mieć w miarę szybko stronę na WordPress lub szybki sklep internetowy np. na PrestaShop.

A.

Pomożemy Ci, dobierzemy hosting, stworzymy stronę/sklep. Ty tylko wybierasz wygląd, decydujesz o zakresie - my resztą się zajmiemy. Od instalacji po wdrożenie na serwer.

Q?

Serwer nie starcza, mam sporo danych, bardzo wysoką odwiedzalność. Co zrobić ?

A.

To przyjemne problemy, bo oznacza, że Twój biznes w sieci dobrze działa. Jeśli potrzebujesz bardzo wydajnych rozwiązań, gdy już nawet serwer dedykowany nie wystarcza migrujemy Cię do środowiska chmury (ang. cloud computing). W tym momencie nie masz ograniczeń. Ceny są przyznawane indywidualnie.

Q?

Co z SEO ? Chciałbym “być na pierwszej stronie w Google”. Istnieć na FB.

A.

Zajmiemy się tym, ponieważ nasze podejście jest/może być kompleksowe jeśli zechcesz. Wystarczy opisać potrzeby, skontaktujemy się, dobierzemy ofertę. W sprawach pozycjonowania współpracujemy z najlepszymi. M.in. firmą weblider z Poznania, jedną z najlepszych w Polsce.

Q?

Mam hosting, co w przypadku, gdy chciałbym mieć w miarę szybko stronę internetową ?

A.

Żaden problem. Jeśli wykupisz u nas hosting, cena strony to zaledwie 50% średniej ceny rynkowej. Załóżmy, że wykupisz hosting za 50 PLN / miesiąc. Wówczas za stronę nawet rozbudowaną nie zapłacisz więcej niż 1500 PLN. Istotne jest, iż mamy ponad 20 letnie doświadczenie. Podchodzimy do zadań profesjonalnie. mamy kilkuset zadowolonych klientów.

Q?

Jak wygląda temat opieki administracyjnej systemów na serwerach ?

A.

Usługi administracji na serwerach są zawsze wyceniane indywidualnie. Ich koszt nie przekracza 120 PLN netto / h, przy czym opłata może być nawet o 50% niższa, wszystko zależy od zagadnień jakie trzeba rozwiązać.

Q?

Jaki jest czas oczekiwania na serwer, lub inną usługę hostingową ?

A.

Czas oczekiwania na przygotowanie serwera dla Ciebie to maksymalnie 48h, zależy to głównie od szybkości zaksięgowania opłaty. Jeżeli przelew jest online od razu, serwer będzie dostępny za max. 4h. Dowolny.

Q?

Jak najszybciej zamówić usługę hostingową, np. serwer ?

A.

Nic prostszego, na głównej stronie klikasz w plan hostingowy , który Cię interesuje, następnie postępujesz zgodnie ze wskazówkami. Cały proces to 3 kliknięcia.
W tej chwili zamówienia składa się drogą mailową. Pracujemy nad panelem klienta, który jest standardem. Dla podniesienia poziomu naszych usług jest to w tej chwili nasz priorytet. Wówczas zamówienie będzie realizowane w dwóch krokach poprzez formularz na stronie.

Facebook